Unikátní anti-aging formule

Stáří a stárnutí

Stejně tak jako u lidí se i u zvířat změnila věková struktura. Díky dokonalejší diagnostice, mnohem větším možnostem léčby, vakcinačním programům a výživovým programům se i u našich domácích mazlíčků oddálil proces stárnutí…..i když jsou již prošedivělí nebo krátkozrací, jsou tu s námi i víc jak 16 let.

Stárnutí je normální proces organismu, který nemůže být zastaven. Naším cílem je, aby naši kamarádi byli byť staří, ale zdraví a vitální tak dlouho, jak jen to je možné.

Stáří není nemoc

Stárnutí je složitý biologický proces, který pokračuje v nezmenšené míře. Je geneticky dáno a ovlivňováno působením vnějších vlivů a změnami v organismu. Tyto změny jsou součástí běžného životního cyklu. V důsledku toho se snižuje vitální schopnost zvířat, což vede k vyšší citlivosti na patologické procesy.

Slabý imunitní systém nejen u starých zvířat

Nejvíce problémů se objevuje s věkem. Problémy se ale mohou objevit i u mladých zvířat, pokud je organismus přetížen, stresován, nebo je vysílen po operaci. V této fázi tělo potřebuje odpočinek a zejména dobrý přísun živin, aby mohlo znovu obnovit pevnost a odolnost svojí vitality.

Jak může být vitalita nejlépe podpořena?

Zdravým pohybem, kvalitní stravou. Bude obsahovat více stopových prvků – minerálů, vitamínů a anti-oxidantů. Hlavně u starších nebo oslabených zvířat.

více článků ]